b_200_150_16777215_00_images_2017_2017-12-24-swiateczne-dekoracje-21.jpgOkres Świąt Bożego Narodzenia napawa chwilą radości i dobroci od narodzonego Dzieciątka Jezus. Tradycyjnie w ten czas można dać upust swym artystycznym pasjom, każdy z nas marzy o tym, by jego drzewko choinkowe było naprawdę piękne, wyjątkowe, inne od wszystkich, by zachwycało oryginalnością. Co roku pojawiają się nowe trendy, reguły i zasady ubierania choinek. Ponadto na budynkach, ogrodzeniach i posesjach mieszkańców oraz instytucji pojawiają się barwne dekoracje, zarówno te małe symboliczne, jak i te najbardziej wymyślne i efektowne.  


Nowością tegorocznych wystrojów obok Bożonarodzeniowej stajenki w kościele parafialnym w Czarnożyłach jest zewnętrzna szopka zlokalizowana na terenie plebani w Czarnożyłach. Rzeczywistych rozmiarów stajenka przedstawia scenę narodzenia Chrystusa, jest wykonana z tradycyjnych materiałów i została podświetlona co po zmroku daje pełen efekt.
W imieniu ks. proboszcza Marka Jelonka oraz ks. wikariusza Łukasza Wojtana składamy serdeczne podziękowania dla strażaków OSP Wydrzyn, wszystkich osób tych starszych, jak i młodszych, którzy pomagali przy budowie Bożonarodzeniowych stajenek, dzięki którym możemy cieszyć się i dzielić radością z narodzenia Chrystusa.
Obok barwnych dekoracji i iluminacji w świąteczny nastrój wprowadziły nas przepiękne jasełka prezentowane przez uczniów wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Czarnożyły, wyrazy podziękowania i gratulacji kierujemy do wszystkich zaangażowanych w przygotowanie wszystkich lokalnych świątecznych uroczystości.
Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą wszystkim przez cały Nowy Rok.

W galerii zdjęcia dekoracji świątecznych